GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Servisdelar 5326336
nr 532 6336
Servisdelar
6-del, Pick-Nick + Pomona [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 14 juli 2008
kl 17:10:07
400 kr
400 kr
450 kr
500 kr